Yuasa YTZ7S, 12V, 6Ah
Našli sme na Heureka.sk
Nájdených 11 záznamov (zobrazujem 1 až 11)
Cena vrátane DPH
Motobatéria YUASA YTZ7S 12V 6AhYuasa SUPER MF FACTORY SEALED – to najlepšie pre váš motocykel. Až o 30% vyšší štartovací výkon, výnimočná odolnosť proti vibráciám a zaručeně tesný dizajn, ktorý umožňuje použitie akumulátoru v akejkoľvek polohe bez možnosti rozliatia. Pokial chcete najspoľahlivějšiu batériu, práve ste ju našli. •... |
YUASA Yuasa YTZ7S 12V 6Ah 130A12V 6Ah 130A 113/70/105mm P+ |
Motobatéria YUASA (originál, factory activated) YTZ7S, 12V, 6AhBatérie pre motocykle Yuasa SUPER MF FACTORY SEALED Motobatérie Yuasa SUPER MF FACTORY SEALED - to najlepšie pre váš motocykel. Až o 30 % vyšší štartovací výkon, výnimočná odolnosť proti vibráciám a zaručene tesný dizajn, ktorý umožňuje použitie akumulátoru v akejkoľvek polohe bez možnosti úniku. P... |
YUASA Motobatéria HP MF AGM YTZ7S 12V 6Ah 130A (113x70x105mm) T5 "+ P"Motobatéria Yuasa YTZ7S - Spoľahlivý výkon pre váš motocykel Hľadáte spoľahlivú a výkonnú motobatériu pre váš motocykel? Motobatéria Yuasa YTZ7S je ideálnou voľbou pre všetkých motorkárov, ktorí vyžadujú vysoký štartovací výkon a dlhú životnosť. Táto bezúdržbová VRLA batéria je navrhnutá tak, aby po... |
Yuasa 12V 6Ah 130A YTZ7S, YTZ7S12V 6Ah 130A 113/70/105mm P+ |
Yuasa 12V 6Ah 130A YTZ7S12V 6Ah 130A113/70/105mm P+... |
Motobaterie 12V, YTZ7S, 6,3Ah, 130A, bezúdržbová SUPER MF AGM 113x70x105, YUASA originál (aktivovaná ve výrobě) M310-310Baterie YUASA SUPER MF AGM VRLA YTZ7S poskytují silnější start a přitom jsou kompaktnější, takže zabírají méně místa. Hodí se pro motocykly, skútry, čtyřkolky, sekačky i vodní skútry. Nevyžaduje žádné doplňování – stačí ji jen občas dobít. Hlavní výhody: Maximální výkon v minimálním prostoru – až o... |
Batéria YUASA YTZ7S 12V 6 AH Bezúdržbová Uzavretá DIN 5070112V 6 AH Bezúdržbová uzavretá DIN 50701 |
Akumulátor YTZ7S-BS FulbatAkumulátor Fulbat YTZ7S - bezúdržbový MF Typ batérie: YTZ7S Napätie: 12V Kapacita (10h): 6Ah Studený štart (-18 ° C / 0 ° F): 130A Rozmery (± 2 mm) VxŠxH: 105x113x70mm Typ konektoru: od A Hmotnosť: 2,27kg Zodpovedáreferenčným číslamodinýchvýrobcov: YUASA YTZ7-BS, YTZ7S, GS GTZ7S, JM WP Z7S... |